26 Mayıs 2013 Pazar

Vip Minibüs Kiralama

Firmamız sizlere istanbul bölgesinde vip minibüs kiralama hizmetini en uygun şartlarda ve en profesyonel şekilde vermektedir. Sizlerde firmamızın bu hizmetinden yararlanmak isterseniz tek yapmanız gereken adres veya telefonlarımızdan bizlere ulaşmak ve vip minibüs kiralama hizmeti için rezervasyonunuzu yaptırmaktır.

Firmamız vip minibüs kiralama hizmeti süresi boyunca sizlere en kaliteli ve güvenilir hizmeti sunabilme adına büyük çaba sarf etmekte ve hizmet süresi boyunca sizlere 7/24 destek sağlamaktadır.

Vip minibüs kiralama hizmeti sunduğumuz tüm araçlar d2 yol belgesi mevcuttur. Bu sayede seyahat esnasında herhangi bir olumsuzlukla karşı karşıya kalmayacağınızın güvencesini vermekteyiz. Vip minibüs kiralama hizmeti verdiğimiz tüm araçlar tam donanımlı olup seyahat esnasında sizlerin ihtiyacınızı giderecek tüm donanımlar mevcuttur.

Firmamız sizlere tüm vip araçların kiralama hizmetini vermektedir. Bizlerde vip vito kiralama, vip caravelle kiralama, vip crafter kiralama ve vip sprinter kiralama hizmetini en uygun şartlarla temin edebilirsiniz.

Vip crafter kiralama ve vip sprinter kiralama hizmetini sunduğumuz tüm araçlar full donanımlı olup 17+1 kişiye kadar koltuk sayısı mevcuttur. Vip vito kiralama ve vip caravelle kiralama hizmeti sunduğumuz tüm araçlar içerisinde buz dolabı, dvd player, uydu yayını ve wireless internet mevcuttur.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder